04kwi2021

Życzenia Wielkanocne 2021


życzą Państwu,
TRIARTE

21gru2020

Życzenia Świąteczne 2020−2021


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wielu głębokich i radosnych przeżyć, wewnętrznego spokoju, wytrwałości i radości oraz błogosławieństwa Bożego w każdym dniu nadchodzącego Roku 2021,
życzą Państwu,
TRIARTE

21gru2013

Faktura VAT od 2014 r.

Zmiany zasad fakturowania od 01 stycznia 2014 r.
Zasady wystawiania faktur reguluje od stycznia 2014 roku nowo dodane art. 106a – 106q ustawy o VAT. W związku ze zmianami wprowadzonymi wymienioną wyżej ustawą zmienia się podstawowa zasada dotycząca terminu wystawiania faktur. Zgodnie z nowym artykułem 106i ust1 ustawy o VAT, faktura będzie musiała zostać wystawiona nie później 15.dnia miesiąca, po miesiącu w którym wykonano usługę lub dokonano dostawy towaru. Nowe zasady dotyczące terminu wystawiania faktur odnoszą się również do wystawiania faktur zaliczkowych, dokumentujących otrzymanie zapłaty częściowej. W tym przypadku obowiązywał będzie nowy termin wystawiania faktur zaliczkowych, czyli 15 dzień miesiąca następującego po miesiącu, w którym otrzymano lub część zapłaty od nabywcy. Ustawa przewiduje jednak kilka wyjątków od podstawowego terminu wystawiania faktur − patrz: Dz.U. 2013 poz. 1485 lub źródło.

05cze2013

Licencja oprogramowania DM Plaza

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi licencji oprogramowania "DM Plaza" informujemy, iż jej treść nie uległa zmianie od 2004 roku. Posiadanie licencji zgodnej co do jej treści z oryginałem stanowi o prawie do użytkowania programu "DM Plaza". Treść licencji zawarta jest w zasobach instalacji programu, jednakże możemy dostarczyć jej oryginalną wersję, na życzenie każdego Klienta po okazaniu dowodu zakupu oprogramowania "DM Plaza". Jakakolwiek ingerencja w treść licencji czy dokonywanie zmian również w postaci elektronicznej, jest nielegalne i skutkuje naruszeniem prawa co jednoznacznie czyni użytkowanie programu "DM Plaza" wraz ze wszystkimi produktami stanowiącymi integralną część programu jako wersji nie licencjonowanej.
W przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.
TRIARTE

11lis2012

Zmiany w stawkach VAT w 2013 r.

Zmiany w stawkach VAT i nowe formy wystawiania dokumentów sprzedaży
Zapraszamy do konsultacji – pomożemy, doradzimy, wdrożymy zmiany w naszym systemie DM Plaza, którego Państwo jesteście użytkownikami.
Rosną stawki na wybrane towary w gastronomii Od 1 stycznia 2013 roku wejdzie w życie szereg istotnych zmian w sposobie wystawiania faktur i rozliczania podatku VAT. Co o planowanych zmianach powinni dziś wiedzieć przedsiębiorcy, także z segmentu gastronomicznego? Od nowego roku do 23 proc. (z 8 proc.) wzrośnie stawka VAT na kawę sprzedawaną w lokalu, a z 5 na 8 proc. stawka VAT, jaką obłożone są lody, gotowe posiłki i dania przeznaczone do bezpośredniego spożycia.
Źródło i więcej informacji ... tutaj

03paź2011

UWAGA na firmy bez autoryzacji

Firma TRIARTE, producent i właściciel praw autorskich programu hotelowego "DM Plaza" informuje, że niżej wymienione firmy, nie posiadają autoryzacji od firmy TRIARTE na świadczenie usług użytkownikom naszego programu, sprzedaży licencji ani aktualizacji:
A.R.P. SYSTEM Sp. z o.o. − Warszawa
SELON - Warszawa
MCM COMPUTER − Poznań
Bon−Net Sp. z o.o. − Poznań
Not7 Sp. z o.o. − Poznań
Grupa Kotrak − Katowice
QuadSoft Szymon Woźniak − Wrocław
BiznesSoft S.C. − Koszalin
Master Fiskal S.C. − Kołobrzeg
Uslugi informatyczne H. Elżbieta Kaszycka − Kołobrzeg
PHU Oliv − Gdańsk
S4H Sp. z o.o. − Kołobrzeg
BPS − Toruń
Blue Bird IT − Częstochowa
Projekt Info − Tychy
Tel-Serwis Krzysztof Laskowski − Rzeszów
FIRMA "FLOP" − Biała Podlaska
MSP IT Sp. z o.o. − Siemianowice Śląskie

W związku z powyższym, producent programu "DM Plaza" zastrzega, iż nie będzie ponosił odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z obsługi przez podmioty nie posiadające autoryzacji. Posiadanie certyfikatu udzielonego wyłącznie przez TRIARTE stanowi o autoryzacji i prawie do obsługi Klienta.
Program "DM Plaza" jest własnością firmy TRIARTELicencjodawca. Wszelkie prawa nieudzielone w sposób wyraźny w Umowie Licencyjnej oprogramowania "DM Plaza" są zastrzeżone przez firmę TRIARTE. Licencjodawca udzieli Licencjobiorcy Licencji wyłącznie, jeśli Licencjobiorca uzyskał oprogramowanie od firmy TRIARTE tj. Licencjodawcy lub autoryzowanego przedstawiciela firmy TRIARTE. Jeśli licencjobiorca uzyskał oprogramowanie z jakiegokolwiek innego źródła, nie może zainstalować oprogramowania ani korzystać z niego. Jeżeli oprogramowanie jest oznaczone jako uaktualnienie, Licencjobiorca może używać oprogramowania pod warunkiem, że posiada ważną licencję na produkt określany jako stanowiący podstawę do uaktualnienia.
Wszelkich szczegółowych wyjaśnień udzieli Państwu Alexis Tion Martinez, telefon kontaktowy: 508 179984

23lis2010

Adaptacja programu DM Plaza do zmian podatkowych

ADAPTACJA PROGRAMU DM Plaza DO ZMIAN PODATKOWYCH
Szanowni Klienci, W związku ze zmianami stawek podatku VAT planowanymi przez Ministerstwo Finansów pragniemy poinformować, że oprogramowanie DM Plaza zostanie przystosowane do obowiązującego prawa podatkowego. Zespół nasz dołoży wszelkich starań, aby zapewnić Państwu kontynuację pracy programu DM Plaza w 2011 roku. Wymagane modyfikacje zostaną wprowadzone do Państwa systemu przed 1 stycznia 2011r. Akcja wdrożeniowa rozpocznie się od 14 grudnia 2010 roku, sukcesywnie, zgodnie z ustalonym wcześniej z Państwem terminem i po dopełnieniu przez Państwa formalności/zamówienia. Zmiany zostaną wykonane na życzenie Państwa lub w ramach stałych umów serwisowych, za dodatkową opłatą w zależności od ilość stanowisk, wersji programu i zbioru dokumentacji jaką Państwo używacie. Ze względu na zbliżający się termin zmian prosimy o wcześniejsze zaplanowanie operacji zmian w systemie i uzgodnienie terminu realizacji prac z nami. Prosimy o kontakt mailowy pod adres: k.martinez@triarte.com.pl lub telefoniczny pod numer telefonu 600 294 817 Pozostajemy do Państwa usług.
Z poważaniem,
Zespół TRIARTE ORAZ współpracownicy firmy.

16wrz2009

Informacja o zakończeniu współpracy z firmą A.R.P. System

Zespół TRIARTE producent programu "DM Plaza" informuje, że z dniem 16.09.2009 r. firma A.R.P. System - ul. Goszczyńskiego 15/3, 02 - 610 Warszawa oraz osoby ją reprezentujące pan Paweł A., Paweł K. i Adam P. zaprzestali być Autoryzowanymi Partnerami (naszej firmy) - TRIARTE. Tym samym zgodnie z zasadami współpracy utracili prawo do sprzedaży, serwisu programu "DM Plaza" oraz reprezentowania naszej firmy i osób związanych z projektem "DM Plaza".
Z przykrością stwierdzamy, iż w ostatnim czasie otrzymaliśmy informacje, świadczące o obniżeniu jakości usług świadczonych przez A.R.P. System oraz składanych ofertach na nasz produkt, działających na naszą niekorzyść, które spowodowały wątpliwości Użytkowników, w wielu przypadkach niezadowolenie z naszego programu, a nawet dystrybucji zasobów naszego produktu ze złamaniem praw autorskich, pod szyldem innego dostawcy.
Jednocześnie informujemy, że o powyższym zostaną poinformowani wszyscy użytkownicy naszego programu, z prawem doboru obsługi serwisowej według własnego uznania zgodnie z listą firm z nami współpracującymi (dostępna na stronie www.triarte.com.pl oraz www.dmPlaza.pl.). Chcielibyśmy podziękować firmie A.R.P. System za współpracę, jednocześnie oświadczamy, że w przypadku prowadzenia dalszych prac z osobami reprezentującymi firmę w zakresie programu "DM Plaza" będą Państwo czynili to na własną odpowiedzialność. W najbliższym czasie przedstawimy Państwu alternatywnego Autoryzowanego Partnera na terenie województwa mazowieckiego.

07wrz2009

iTools DM Plaza

W celu usprawnienia współpracy, stworzyliśmy aplikację iTools DM Plaza, która jest narzędziem pomocniczym programu "DM Plaza", pozwalającym na proste dopełnienie formalności w przypadku reinstalacji programu, dostęp do forum oraz bieżących informacji TRIARTE dotyczących m. in. nowości w nowych wersjach programu, imprez targowych, na których możecie nas spotykać oraz bardzo wiele innych, cennych informacji.
Aplikacja iTools DM Plaza ma status freeware, jest bezpłatna do zastosowania wraz z zakupioną licencją na program "DM Plaza" (dla posiadaczy licencji) i może być rozpowszechniana bez żadnych ograniczeń z zastrzeżeniem, że nie można czerpać zysków z jej rozpowszechniania. Autorzy aplikacji iTools DM Plaza dołożyli wszelkich starań, aby aplikacja nie posiadała żadnych błędów oraz by oferowana aplikacja charakteryzowała niezawodność i najwyższą sprawność działania. Jednak w przypadku znalezienia błędów, autorzy nie odpowiadają za żadne szkody (w tym materialne, finansowe i moralne) spowodowane użytkowaniem lub niemożności używania aplikacji, również za utratę spodziewanych zysków obecnych i przyszłych. Aplikacja jest licencjonowana i dostarczona "TAKĄ JAKA JEST" tzn. łącznie ze wszystkimi ewentualnymi wadami. Aplikacja do pobrania, wszelkie informacje o nowych wersjach aplikacji oraz ewentualne poprawki będą dostępne na stronach www.triarte.com.pl i www.dmplaza.pl.

18maj2009

KOMUNIKAT

Firma TRIARTE, producent programu "DM Plaza" informuje, że w związku z restrukturyzacją firmy oraz podziałem kompetencji zmieniła się lista naszych Partnerów. Firmy wymienione są certyfikowanymi przez producenta i wyłącznie Te mają prawa do reprezentowania rozwiązań naszego produktu, świadczenia usług serwisowych oraz wdrożeniowych. Wszystkie inne osoby lub firmy nie posiadające autoryzacji od firmy TRIARTE nie mają prawa do świadczenia usług użytkownikom naszego programu, sprzedaży licencji ani aktualizacji.
Producent programu "DM Plaza" zastrzega, iż nie będzie ponosił odpowiedzialności za ewentualne błędy wynikające z obsługi przez podmioty nie posiadające autoryzacji. Wszelkich szczegółowych wyjaśnień udzieli Państwu Katarzyna Tion Martinez. Telefon kontaktowy: 508 179984, 600 294817

23paź2007

Informacja o zaprzestaniu współpracy z firmą Bon-Net

Informacja o zaprzestaniu współpracy z firmą Bon-Net
Zespół TRIARTE producent programu "DM Plaza" informuje, że z dniem 23.10.2007 firma BON-NET - ul. Traugutta 34, 61-514 Poznań oraz osoby ją reprezentujące pan Tomasz P. i Mariusz J. zaprzestali być Partnerami naszej firmy − TRIARTE. Zadecydowali o dystrybucji innego konkurencyjnego programu hotelowego tym samym zgodnie z zasadami współpracy utracili prawo do sprzedaży, serwisu programu "DM Plaza" oraz reprezentowania naszej firmy.
Jednocześnie informujemy, że o powyższym zostaną poinformowani wszyscy użytkownicy naszego programu, z prawem doboru obsługi serwisowej według własnego uznania zgodnie z listą firm z nami współpracującymi (dostępna na stronie www.triarte.com.pl oraz www.dmPlaza.pl.
Chcielibyśmy podziękować firmie BON-NET za współpracę, jednocześnie oświadczamy, że w przypadku prowadzenia dalszych prac z osobami reprezentującymi firmę w zakresie programu "DM Plaza" będą Państwo czynili to na własną odpowiedzialność.

13paź2007

GASTRO−INVEST-HOTEL 2007

Dziewiąta edycja targów GASTRO−INVEST−HOTEL 2007 − Targi Wyposażenia dla Hotelarstwa i Gastronomii HOTELARSTWO I GASTRONOMIA W JEDNYM MIEJSCU − odbędzie się w dniach 24−27.10.2007 r. w Poznaniu.
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska wystawienniczego: Pawilon: 3 Stoisko: 83
Podczas targów będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z nowościami systemu "DM Plaza". Do zobaczenia w Poznaniu.

11sie2007

Nowa strona DM Plaza

Uruchomiliśmy nową szatę graficzną strony internetowej "DM Plaza" w miejsce dotychczasowej. Nowy wygląd, nowy układ, działy oraz nowe funkcje ułatwią odwiedzającym zapoznanie się z naszymi produktami oraz odnalezienie potrzebnych informacji.
W chwili obecnej ciągle pracujemy nad wypełnieniem nowej strony treścią, może się więc zdarzyć, że niektórych informacji będzie jeszcze brakowało. Już teraz zapraszamy do przejrzenia zawartości strony lub odwiedź nas wkrótce.

www.dmplaza.pl

19mar2007

EuroGastro 2007

XI Międzynarodowe Targi Gastronomiczno − Hotelarskie EuroGastro 22−24 marca 2007 r. Lokalizacja: Pałac Kultury i Nauki w Warzawie
Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego, sala Starzyńskiego, sektor K, stoisko K−5. Podczas targów będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z nowościami programu "DM Plaza".
Do zobaczenia w Warszawie.

08mar2007

Moduł Pay TV w programie DM Plaza

Miło nam Państwa poinformować, iż po wielu dniach testów uruchomiliśmy połączenie pomiędzy "DM Plaza" a systemami płatnej telewizji. Połączenie pozwala na obsługę rachunków gościa poprzez telewizor, obsługę kanałów płatnej telewizji, gier. Możemy wraz z zameldowaniem uruchomić funkcje hotelowe systemu telewizji, wysłać wiadomości na ekran telewizora a wraz z wymeldowaniem gościa wyłączyć je i rozliczyć.

01lut2007

TRIARTE − Forum

Zachęcamy Państwa do szerszego wykorzystywania naszego forum a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby dane oraz informacje na nim były jak najbardziej aktualne i wspierały potrzeby Państwa względem naszego produktu, jakim jest program "DM Plaza".

06gru2006

NOWE TRENDY W HOTELARSTWIE I GASTRONOMII − GDAŃSK

Zapraszamy na spotkanie "Nowe Trendy w Hotelarstwie i Gastronomii", które odbędzie się w Centralne Muzeum Morskie, Gdańsk, ul. Ołowianka 9−13, 14 grudnia 2006 r., czwartek, godz. 13.00.
W programie: prezentacja programu "DM Plaza 2005", finansowanie inwestycji w hotelarstwie od Unii Europejskiej, nowoczesne wellness jako element każdego hotelu i pensjonatu, konfekcja stołowa, System HACCP w gastronomii - wymagania prawne, dokumenty normatywne, programy wstępne.
Udział w seminarium jest bezpłatny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

21lis2006

NOWE TRENDY W HOTELARSTWIE I GASTRONOMII − KRAKÓW

Zapraszamy na spotkanie "Nowe Trendy w Hotelarstwie", które odbędzie się w Hotelu Sympozjum, Kraków ul. Kobierzyńska 47, 29 listopada 2006r., środa, godz. 11.00.
W programie: prezentacja programu DM Plaza 2005, finansowanie inwestycji w hotelarstwie od Unii Europejskiej, tekstylia dla bezpiecznych hoteli, nowoczesne wellness jako element każdego hotelu i pensjonatu, konfekcja stołowa, HACCP - cel, zakres, korzyści.
Udział w seminarium jest bezpłatny. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

13lis2006

Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA

14. Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HORECA, 5. Salon Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD oraz 4. Targi Wina w Krakowie ENOEXPO, odbędzie się w dniach 23−25 listopada przy ul. Centralnej 41A w Krakowie.
Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 212.

11lis2006

Spotkanie Partnerów

Zapraszamy wszystkich autoryzowanych Partnerów firmy TRIARTE na spotkanie w Warszawie - Warsaw Apartments, ul. Augustówka 9, dnia 17.10.2006 r. o godz. 12:00. Obecność obowiązkowa.

02paź2006

Warsztaty Wellness & Spa

Warsztaty wellness & Spa – również dzięki Państwa współpracy – odbędą się w dniach 16–17 października 2006 r. w czterogwiazdkowym Hotelu Villa Park w Ciechocinku. Weźmie w nich udział 30–40 hotelarzy i inwestorów z całej Polski, którzy prowadzą już obiekt Spa, są zainteresowani budową obiektu o takim charakterze, bądź rozbudową już istniejącego hotelu o funkcję wellness & Spa. Podczas tego dwudniowego spotkania odbędą się prelekcje merytoryczne, dotyczące np. kosztorysowania tego typu inwestycji oraz rekrutacji i szkoleń personelu do typu obiektów. Głównym jednak elementem będą prelekcje produktowe m.in. moduł SPA programu "DM Plaza", prezentujące ofertę urządzeń, technologii, produktów i usług do wellness & Spa obecnych na rynku polskim. Planowane także pokazy urządzeń i zabiegów.
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.
Dodatkowe informacje znajdziecie państwo na stronie organizatora tej imprezy www.irh.pl.

30wrz2006

Międzynarodowe Targi Poznańskie "Gastro Invest Hotel 2006"

W związku ze zbliżającymi się Międzynarodowymi Targami Poznańskimi w dniach 25-28 października 2006 r. mamy przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia naszego stoiska wystawienniczego, pawilon 4 (parter), stoisko 57.
PRZEWODNIK DLA ZWIEDZAJADZYCH Podczas targów będą mieli Państwo możliwość zapoznania się z nowościami programu "DM Plaza 2005".
Do zobaczenia w Poznaniu.

18wrz2006

TRIARTE ROADSHOW 2006 - ZAKOPANE

Zapraszamy na spotkanie "Nowe Trendy w Hotelarstwie", które odbędzie się w Hotelu BELVEDERE, Zakopane, ul. Droga do Białego 3, 27 września 2006 r., środa, godz. 10:00.
W programie m.in. prezentacja programu "DM Plaza 2005", finansowanie inwestycji w hotelarstwie od Unii Europejskiej, nowoczesne wellness w hotelu i pensjonatu, możliwości i zastosowanie szkła we wnętrznach i wiele innych.
Udział w seminarium jest bezpłatny.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

21cze2006

Nowe Forum

Od 21.06.2006 − 30.06.2006 nasz forum będzie niedostępne. Po tym terminie zachęcamy Państwa do szerszego wykorzystywania naszego narzędzia a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby dane oraz informacje na forum były jak najbardziej aktualne i wspierały potrzeby Państwa względem naszego produktu, jakim jest program "DM Plaza".
Jednocześnie przepraszamy za konieczność ponownej rejestracji oraz za trudności związane z tą zmianą.

05cze2006

TRIARTE ROADSHOW 2006 − Poznań

Zapraszamy na spotkanie "Nowe Trendy w Hotelarstwie", które odbędzie się w Hotelu BATORY, 60-115 Poznań, ul. Leszczyńska 7-13, 13 czerwca 2006 r., wtorek, godz. 10:30.
W programie m.in. prezentacja programu DM Plaza 2005, przentacja wykładzin dywanowych, finansowanie inwestycji w hotelarstwie od Unii Europejskiej i wiele innych.
Udział w seminarium jest bezpłatny.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

12maj2006

TRIARTE RoadShow 2006 − Katowice

Spotkanie odbędzie sie w:
ALMICAFÉ Na terenie SILESIA CITY CENTER
Katowice, ul. Chorzowska 109
22 maja 2006 r., poniedzialek, godz. 11:00
Jest to seminarium "Nowe Trendy w Hotelarstwie" a w programie m.in. prezentacja programu DM Plaza 2005, finansowanie inwestycji w hotelarstwie od Unii Europejskiej, nowoczesne szkła w hotelarstwie, utrzymanie czystości w hotelu i wiele innych.
Udział w seminarium jest bezpłatny. ZAPRASZAMY!!!

03kwi2006

GTT - Gdańskie Targi Turystyczne

GTT − Gdańskie Targi Turystyczne Termin targów: 07.04-09.04.2006
Serdecznie zapraszamy!!!

03mar2006

Informacje

Serdecznie witamy na naszej stronie informacyjnej, stworzonej specjalnie na potrzeby naszego programu "DM Plaza". Znajdziecie tu bardzo wiele informacji dotyczących m. in. nowości w nowych wersjach programu, imprez targowych, na których możecie nas spotykać oraz bardzo wiele innych, cennych informacji.